Nicole Dočkalíková - článkyJakou podlahu na staré parkety?

Parkety jsou zničené nebo se vám už jenom nelíbí? Chcete jinou podlahu, protože parkety pro vás nebyly tou správnou volbou? Nemusíte parkety hned vytrhávat, jsou i materiály, které můžete položit rovnou na parkety, aniž byste je muselo vytrhávat.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jakou podlahu do chodby bytu?

Chodba je to první, co uvidíme, když přijdeme domů. Je důležité, aby se nám líbila a my se tam rádi vraceli. Podlaha je neopomenutelnou součástí. Do chodby je důležité zvolit podlahu, která se bude moci snadno očišťovat, protože se v chodbě často našlape.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak odstranit barvu z betonu na podlaze?

Zná to většina z nás. Malování pokojů, natírání nebo nějaké další aktivity s barvou. A zákon schválnosti zapracuje a barva se dostane na beton. Nejdříve nad tím mávnete rukou, ale po čase vás to začne štvát a rozhodnete se, že chcete barvu odstranit. A v tomhle článku se dočtete jak na to.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Tipy, jak mít opravdu čistou podlahu

Všichni se snažíme, aby naše bytečky a baráčky byly co nejkrásnější a my se v nich cítili krásně. S tím souvisí i to, že v nich chceme mít čisto. Proto vám přinášíme několik tipů na to, jak efektivně uklidit podlahu, aby byla skutečně čistá. Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jakou podlahu do přístřešku pro koně?

Postavit přístřešek pro koně je určitě dobrý nápad, protože se tam koníci cítí dobře. Je však důležité vybrat co dát na zem. Je spousta možných variant a proto vám přinášíme nejlepší varianty, které zvolit, aby se kůň cítil pohodlně.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak na elektrické podlahové topení?

Kdo by si nepřál mít tepelně vyhřívané podlahy? Během chladných dní je to jedna z nejpříjemnějších věcí. Stoupnout si na vyhřátou podlahu po tom, co vylezete ze sprchy, vám jistě zpříjemní den. Avšak elektrické podlahové topení má i jiné výhody.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek