David Manek - článkyJak postupovat při budování nové prkenné podlahy?

Máte za sebou rozhodnutí položit si prkennou podlahu ve Vašem bytě? A nevíte, jak na to? Přibližme si, jak si svépomocí položíme vlastní prkennou podlahu, která nám osvěží naše bydlení a nikdy se neokouká. Co vše nás čeká?

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak svépomocí zbrousit podlahu?

Koupě chalupy, ve které jsou zašlé, ale kvalitní dřevěné podlahy nemusí přidělat vrásky na čele a způsobit vítr v naší peněžence. Máme tu návod, jak svépomocí na broušení podlahy. Pojďme se na něj podívat.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Podlahové krytiny

Vybíráte novou podlahovou krytinu a nevíte si rady? Následující přehled Vám poslouží jako vodítko nejen při jejím výběru, ale především Vám poskytne informace o kladech a úskalích zvolených materiálů. Pojďme se společně podívat do světa, který lidem v domovech a bytech zpříjemňuje chůzi a zvýrazňuje hřejivé teplo domova.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak odizolovat podlahu?

Správná izolace podlahy je prostředkem ochrany vnitřní části domu před vlhkostí, obranou před extrémními a nadbytečnými tepelnými ztrátami a navíc může zabraňovat nepříjemnému vrzání pod Vašima nohama. Pojďme se tedy podívat, jak odizolovat podlahu efektivně.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek